SKYMOBİ NEDİR ?

Skymobi, mobil olarak tasarladığınız mobil uygulamaları market üzerinden indirip kullanan, yorum yapan, puanlama yapan, bir projedir. Markette yayınlamış olduğunuz ve sahibi oldugunuz uygulamayı, bize göstermeniz yeterli. Sistemimize yansıyan uygulamanız aldığınız paket doğrultusunda ekibimiz tarafından kullanılmaya başlayacaktır.
Aldığınız paket örnek olarak 1 milyon ise; Mobil uygulamanız bir milyon kullanıcı tarafından indirilip kullanılmaya başlanacak, puanlama verilip yorum yapılacaktır.

UYGULAMALARI GERÇEK İNSANMI İNDİRİYOR ?

Mobil uygulamarı, bir robot yada yapay zekaya sahip sistemler indirmiyor! Uygulamalar gerçek insanlar tarafından indirilip belirli bir süre kullanıp düşüncelerini uygulama altına yorumlayan, ve sonrasında puan ( yıldız ) veren kişilerdir.

PAKET OLARAK SINIR VARMI ?

Minimum 100 indirme ile 10 Milyon indirme arasından istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Paket ve fiyatlandırma bilgisi için Bize ulaş kısmından bilgi alabilirsiniz.

İNDİRİLEN UYGULAMA TEKRAR SİLİNECEK Mİ ?

Skymobi tarafından indirilen uygulamalar, yorumlar,puanlamalar ömür boyu kalıcıdır. Market üzerinden uygulamanızı kaldırmadığınız sürece, telefonlara indirilen uygulamanız ömür boyu kalacaktır.

SKYMOBİ PROJESİNİ KİMLER KULLANABİLİR?

Skymobi projesini, ister kurumsal olsun ister bireysel, tüm mobil uygulama sahipleri kullanabilir.

ÖDEDİĞİM TUTARI ŞİRKETİME FATURA EDEBİLİRMİYİM ?

Skymobi, SKYSİSTEM Şirketinin alt projesidir. Yapılan bu proje hizmet olarak sizin tarafınıza faturalandırılabilir.

GİZLİLİK

Anlaşma yapılan firmalar veya bireysel kişiler ile, yapılan tüm sözleşme, uygulama verisi veya indirme bilgileri sadece uygulama sahibiyle paylaşılır.Taraflar arasında mübadele edilebilecek “Gizli Bilgi”, bunların sahibi olan Taraf’ın, ticari sır mahiyetinde ve/veya mülkiyeti altındaki bilgilerinin tamamı anlamına gelir; bunlara herhangi bir sınırlama olmaksızın, tasarım bilgileri, teknik bilgiler, ticari sırlar, fikir ve buluşlar, projeler, çizimler, modeller, yazılım programları, algoritmalar, yazılım modülleri, program kaynak kodları, teknik özellikler, ürün plan ve teknolojileri, yazılım kullanıcı kitapçıkları, pazarlama bilgileri, müşteri listeleri, tahmin ve değerlendirmeler, finansal raporlar, kontrat hükümleri, kayıtlar ve söz konusu Taraf’ın işiyle ilgili tüm bilgi
Müşterimiz ve Skymobi Uzmanı dışında 3. Kişilere kesinlikle kapalıdır. Gizli Bilginin korunmasına ilişkin yükümlülüklerinden herhangi birini ihlal etmesi durumunda ihlal eden Taraf, meydana gelebilecek, Mahkeme tarafından hükmedilen zarar ve ziyanı karşılamakla yükümlü olacaktır.

SKY MOBİ PAKETLER

1000 İNDİRMEYE KADAR

100.000 İNDİRMEYE KADAR

500.000 İNDİRMEYE KADAR

İşlemde Olan Uygulamalar
YÜKLENİYOR...
Puanlamalar
BİREYSELLER A-A1-A2-A3-A4-B3-B6
Yapılan Yorumlar
ŞİRKET A-B-C-C1-C2
Başa dön